NOVÉ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE:

Nové bezpečnostní dveře NAPAKO N3/9

Provádíme montáž nových bezpečnostních dveří značek Sherlock, Napako, Bedex, a to jak do stávajících zárubní, tak včetně nových bezpečnostních zárubní. Samozřejmostí je certifikace všech dodávaných prvků. Certifikát Národního bezpečnostního úřadu a akreditovaných zkušebních laboratoří je součástí každé dodávky.

Konstrukce:
Konstrukce bezpečnostních dveří spočívá v soustavě ocelových výztuh s dvojitým oplášťováním, vnitřní rozvorový uzamykací systém a povrchová vrstva - od levnějšího lamina přes přírodní dýhy až po masivní dřevěné obklady. Jednotlivé modely dveří se liší počtem uzamykacích bodů, zámků, množstvím ochranných prvků chránících rozvory.

Certifikát Národního bezpečnostního úřadu

Vedle bezpečnostního hlediska ochrany je u většiny modelů samozřejmostí i protipožární efekt.
Nejčastější možností jsou dveře jednokřídlé plné, často však montujeme i dveře dvoukřídlé, ev. prosklené.
Na přání lze očalounit.

Hmotnost dveří se pohybuje od 40 do 80kg dle typu dveří.

Dveře se osazují běžně dostupnými typy kování a zámkových vložek různých bezpečnostních tříd.

Cena nových dveří od 10 700 Kč.

ZÁRUBNĚ:
Většinu modelů dveří lze namontovat do stávajících zárubní, pokud okolní zdivo odpovídá požadavkům na stupeň zabezpečení. Ocelová zárubeň lze zpevnit ukotvením, ev. betonovou výplní. Takto lze zajistit bezpečnostní třída 1-3/ kategorie V, D, T/ Pro kvalitnější zabezpečení montujeme originální bezpečnostní zárubně, které mají pro uzamykací čepy předem vyražené otvory opatřené ochranou tzv. domečky.
Ke dveřím si můžete objednat doplňky jako kukátko, řetízek či páku, těsnění, práh a přídavný zámek, který lze sjednotit na jediný klíč.
Bezpečnostní zárubeň je možné obložit.

ÚPRAVY STÁVAJÍCÍCH DVEŘÍ:

Před úpravou dveře jednokřídlé Oplechování, pětibodový trezorový zámek Po úpravě, vše zakryto čalouněním
Upravené dveře dvoukřídlé

Upravujeme jednokřídlé i dvoukřídlé dveře.
Tato úprava spočívá v oplechování ocelí minimální tloušťky 1,3 mm a v montáži rozvorového systému (příčná závora, tříbodový či pětibodový trezorový zámek). Možnost dalších úprav nábytkářskou folií či čalouněním podle vzorníku.

Více napoví obrazová fotodokumentace.

© Daniel ŠPRINCL